Nabídka služeb

Etikety

Výroba textilních etiket horkou ražbou – jedná se výrobu etiket pomocí raznic na strojích firmy PAXAR. Technologie tisku umožňuje tisknout vícebarevné, oboustranné etikety, které můžeme dodat nastříhané na jednotlivé kusy nebo v návinu. Technologie umožňuje při výrobě použít celou škálu materiálů - polyesterové stuhy, saténové stuhy, bavlněné stuhy, perleťové stuhy. Materiály mají certifikát Eco Tex standard 100. Velikost etiket při výrobě touto technologií je limitována, maximální velikost etikety je 5×12,5 cm, minimální velikost je 1×1,5 cm.

Výroba textilních etiket termotransferovou technologií (termotisk) – touto technologií můžeme tisknout oboustranné etikety, není však k dispozici tak široká škálu materiálů (podkladových stuh a barevných folií) jako při výrobě horkou ražbou. Technologie je vhodná pro tisk etiket s proměnlivými údaji či čárovými kódy. Tato technologie však umožňuje tisk etiket až do rozměru 11×32 cm. Samozřejmostí je vyvzorování etiket.

Tkané etikety – pro naše zákazníky zajišťujeme též dodání textilních vytkávaných etiket. Jejich výrobu však zajišťujeme přes renomovaného evropského výrobce. Běžná dodací lhůta bývá 14 dnů. Při dodávce těchto etiket je nutné počítat s vyšším minimálním množstvím (cca 1000 etiket). I zde je možné vyvzorování etiket, ale tím se prodlužuje konečná dodací lhůta.

Etikety vyráběné sítotiskem nebo ofsetem – tuto technologii používáme při výrobě etiket větších rozměrů a to zpravidla na polyesterový podklad nebo na tyvek.

Dále naše firma provádí pro naše zákazníky potisk papírových etiket (samolepící etikety), výrobu visaček a vizitek.

U tištěných textilních etiket jsou dodací lhůty zpravidla 1-2 dny.